Řízení v rušném městě je často strašákem pro každou ženu. Nepřehledné dopravní situace, nervózní řidiči, a hlavně nedostatek místa na zaparkování. To určitě znáte. Ovšem nemusí tomu tak být. I jízda po přeplněných ulicích se může stát zábavou. A to díky Citroenu C3, městskému vozu s kompaktními rozměry a velkým vnitřním prostorem. Kombinací barvy karoserie a vnějších prvků se stanete v městské džungli nepřehlédnutelná.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Kolik úrovní výbavy vozu C3 najdete na konfigurátoru?

a) 1

b) 2

c) 4

Pro zapojení do soutěže vyplňte prosím následující kontaktní údaje:

Vložením osobních údajů do registračního formuláře na stránkách www.soutez.citroen.cz bere subjekt údajů na vědomí, že společnost C Automobil Import s.r.o. (správce) bude zpracovávat osobní údaje, které subjekt údajů do formuláře vyplnil, tj. jméno, příjmení, email, případně telefon. Zpracování bude probíhat na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy zpracování osobních údajů je nezbytné pro splnění smlouvy. Správce bude oprávněn zejména ověřit totožnost subjektu údajů před testovací jízdou a kontaktovat subjekt údajů s obchodní nabídkou vozu, který subjekt údajů testoval či o jehož testování projevil zájem. Zpracování osobních údajů bude za tímto účelem probíhat po dobu 6 měsíců ode dne vyplnění registračního formuláře. Chcete-li o zpracování svých osobních údajů vědět více, klikněte ZDE.

Vložením osobních údajů do registračního formuláře na stránkách www.soutez.citroen.cz a zaškrtnutím příslušného políčka vyjadřuje subjekt údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, který je udělen společnosti C Automobil Import s.r.o. (správce). Správce bude oprávněn využít vyplněné osobní údaje pro další obchodní a marketingovou činnost, zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování po prodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Chcete-li o zpracování svých osobních údajů vědět více, klikněte ZDE.

Vložením osobních údajů do registračního formuláře na stránkách www.soutez.citroen.cz bere subjekt údajů na vědomí, že společnost C Automobil Import s.r.o. (Správce) bude zpracovávat osobní údaje, které subjekt údajů do formuláře vyplnil, tj. jméno, příjmení, email, případně telefon. Zpracování bude probíhat na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy zpracování osobních údajů je nezbytné pro splnění smlouvy. Správce bude oprávněn zpracovávat osobní údaje za účelem vyhodnocení soutěže a předání výhry. Zpracování osobních údajů bude na tomto základě probíhat po dobu 6 měsíců ode dne vyplnění registračního formuláře. Chcete-li o zpracování svých osobních údajů vědět více, klikněte ZDE.ODESLAT
FORMULÁŘ SE ODESÍLÁ...