ELEKTROMOTOR NAVÍC

Citroën Berlingo Electric obohacuje nabídku užitkových vozidel značky o verzi s elektromotorem, určenou především profesionálním řidičům. Citroën Berlingo Electric se stejně jako verze ve spalovacím motorem nabízí ve 2 délkách: L1 (438 cm) a L2 (463 cm). Jemný a tichý chod vozidla uspokojí jejich očekávání příjemných uživatelský ch funkcí a klidného řízení při každodenních jízdách.

Model
Ceníková cena
Akční cena*
Berlingo L1 X
661 500 bez DPH
580 000 bez DPH
Berlingo L1 SX
707 000 bez DPH
615 000 bez DPH
Berlingo L2 X
691 500 bez DPH
585 000 bez DPH
Berlingo L2 SX
730 000 bez DPH
619 000 bez DPH


* Doporučená prodejní cena. Ceny podléhají schválení příslušného prodejce. Pro více informací vyhledejte a kontaktujte nejbližší prodejní místo Citroën.

Baterie ve formě dvou bloků jsou plně zabudovány pod podlahu v zadní části, díky čemuž si vozidlo ponechává bezchybné dynamické chování i všechny užitečné funkce verze se spalovacím motorem:

  • Kabina Extenso umožňuje přepravu 3 osob a ještě více vylepšuje modularitu (modulovatelná a sklopná sedadla spolujezdců) i všechny užitečné funkce vozu.
  • Maximální objem nákladového prostoru 3,7 m3 u verze L1 a 4,1 m3 u verze L2.
  • Délka nákladového prostoru - na úrovni podlahy - činí 180 cm u krátké verze a 205 u delší verze a dokonce 300 cm resp. 325 cm po sklopení sedadle spolujezdců.
  • Užitečné zatížení může dosahovat až 695 kg.

BATERIE

Baterie, které využívají lithium-iontovou technologii, poskytují dojezd 170 km. Nabízejí 2 způsoby nabíjení:

NORMÁLNÍ NABÍJENÍ

Za pomoci klasické jednofázové 230 V zásuvky během maximálně 8 hodin (14 A) nebo 15 hodin (8 A). Tato doba se může lišit podle intenzity proudu v dané zemi.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Rychlé nabíjení, pomocí specifického nabíjecího zařízení napájeného třífázovým 380 V proudem, k nabití na 80 % stačí 30 minut (95 A).

VÍCE TECHNOLOGIÍ

Berlingo Electric, které je výsledkem filosofie „Kreativní technologie“, nabízí ve svém segmentu zcela nové funkce:

Palubní přístroje podporující ekologické řízení

  • Ukazatel energie uvádí výkon baterie a množství rekuperace energie při zpomalení nebo brzdění.
  • Ukazatel spotřeby energie.
  • Ukazatel dodatečné spotřeby uvádí spotřebu vytápění a klimatizace, které jsou napájené hlavní baterií.
  • Přizpůsobený navigační systém: ukazuje umístění nabíjecích stojanů a vyznačuje akční rádius vozu podle zbývajícího dojezdu.

Rekuperace energie

Citroën Berlingo Electric využívá při zpomalení, ale také při brzdění kinetickou energii pro nabíjení baterií.

Klimatizace / Vytápění

Systém klimatizace/vytápění Citroënu Berlingo Electric je plně elektrický a je vybaven funkcí „ECO“ pro snížení spotřeby.

Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Assist)

Citroën Berlingo je sériově vybaven asistentem pro rozjezd do svahu (Hill Assist), který je spojen se systémem ESP (Electronic Stability Program).

Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nejsou nabídkou ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů. Na ceny vozů objednávaných do výroby se informujte u svého autorizovaného prodejce. Konkrétní nabídku Vám zašle nebo potvrdí Váš autorizovaný prodejce. Akce platí pouze u participujících prodejců CITROËN na území ČR. C Automobil Import s.r.o. si vyhrazuje právo měnit informaci bez předchozího upozornění. Každý vůz je vybaven bezpečnostní sadou včetně žárovek. Cena této sady není zahrnuta do ceny vozu. CITROËN si vyhrazuje právo změny či ukončení akce bez předchozího upozornění.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter. Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nejsou nabídkou ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů. Na ceny vozů objednávaných do výroby se informujte u svého autorizovaného prodejce CITROËN. Konkrétní nabídku Vám zašle nebo potvrdí Váš autorizovaný prodejce. Akce platí pouze u participujících prodejců CITROËN na území ČR. C Automobil Import s.r.o. si vyhrazuje právo měnit nabídku bez předchozího upozornění. Každý vůz je vybaven bezpečnostní sadou včetně žárovek. Cena této sady není zahrnuta do ceny vozu. Všeobecné podmínky pro web citroen.cz naleznete zde.