Citroën C4 Cactus

C4 Cactus Feel Edition

Nový Citroën C4 Cactus nabízí odpovědi na otázky dneška. Byl navržen tak, aby se dokázal snadno přizpůsobit potřebám moderní doby – jeho přednostmi jsou odvážný a neotřelý design, mnoho prvků bezpečnostní výbavy, větší komfort pro cestující a snadná ovladatelnost vozu pro řidiče.

Pro Citroën Cactus je Vaše bezpečnost prioritou, proto ve již standardní výbavě disponuje systémy ABS, EBD , EBA, ESP, ASR a systémem samočinné aktivace výstražných světlometů při prudkém brždění. Myslí také na Vaše děti, a proto je vybaven hlavovými airbagy pro první i druhou řadu sedadel a dvěma bezpečnostními úchyty ISOFIX pro upevnění dětské sedačky v druhé řadě.
Tento vůz rovněž standardně nabízí palubní počítač se 7“ dotykovým displejem s ovládáním hlavních funkcí vozidla, důmyslnou odkládací přihrádku spolujezdce Top Box a mnoho dalších praktických úložných prostorů.Příklad financování VITAL
C4 Cactus FEEL 1.2 PureTech 82 MAN


Pořizovací cena vozu vč. DPH a výkupního bonusu 299 900 Kč
Přímá platba 119 600 Kč (40 %)
Počet měsíčních splátek 60 měsíců
Výše úvěru 179 940 Kč
Poplatek za zpracování smlouvy 0 Kč
Roční úroková sazba 5,9 %
RPSN 6,07 %
Měsíční splátka 3 471 Kč
Měsíční splátka včetně pojištění 4 407 Kč
Celková splatná částka (bez pojištění) 208 260 Kč

Pojištění zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění KOOPsalon s 5% spoluúčastí*. Součástí je rovněž pojištění zavazadel, úrazu a náhradní vozidla. Havarijní pojištění a povinné ručení jsou volitelné.

Tento příklad financování s Citroën Financial Services je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Citroën Financial Services znamená financování poskytované společností ESSOX s. r. o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

*Více o podmínkách produktu KOOPsalon u dealerů Citroën nebo na: http://psaf.cz/ke-stazeni.php.

SLEDUJTE NÁS

Facebook Facebook Youtube