Nové Berlingo

Exkluzivní financování PRIVILEGE 15.000

Značka Citroën připravila ve spolupráci s PSA Finance Česká republika exkluzivní finanční produkt PRIVILEGE 15.000, který je určen právě pro klienty se zájmem o modely Citroën Berlingo (osobní) a C4 Picasso. Jedná se o novou úvěrovou nabídku se skutečnou výhodou ve formě slevy 15 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. Ideální volba s možností nízké anebo nulové akontace, s délkou financování od 1 roku až do 7 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. Navíc lze zvolit pojištění od společnosti Kooperativa (tzv. KOOPsalon), které Vám nabídne havarijní pojištění, kde v případě nehody neplatíte žádnou spoluúčast.* Přidejte ještě volitelné pojištění GAP k havarijnímu pojištění, které kryje např. riziko totální škody a odcizení, ale také spoluúčast, a takto bude Váš nový vůz plně v bezpečí.

*Více o podmínkách produktu KOOPsalon u dealerů Citroën nebo na: psaf.cz/ke-stazeni.php


Příklad financování
Berlingo XTR 1.6 BlueHDi 100 MAN


Pořizovací cena vozu vč. DPH a výkupního bonusu 384 900 Kč
Bonus financování 15 000 Kč
Pořizovací cena vozu vč. DPH a bonusu financování 369 900 Kč
Přímá platba 147 960 Kč (40 %)
Počet měsíčních splátek 60 měsíců
Výše úvěru 221 940 Kč
Poplatek za zpracování smlouvy 0 Kč
Roční úroková sazba 6,60 %
RPSN 6,81 %
Měsíční splátka 4 353 Kč
Měsíční splátka včetně pojištění 5 408 Kč
Celková splatná částka (bez pojištění) 261 180 Kč

Pojištění zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění KOOPsalon s 5% spoluúčastí*. Součástí je rovněž pojištění zavazadel, úrazu a náhradní vozidla. Havarijní pojištění a povinné ručení jsou volitelné.

Tento příklad financování s Citroën Financial Services je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Citroën Financial Services znamená financování poskytované společností ESSOX s. r. o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

*Více o podmínkách produktu KOOPsalon u dealerů Citroën nebo na: http://psaf.cz/ke-stazeni.php.

SLEDUJTE NÁS

Facebook Facebook Youtube